„WłoskiCafe” o naszej książce

Na stronie „WłoskiCafe” czytamy o naszej książce ” Niesamowita podróż przez Włochy – idealna książka na wakacje! “Kudłacze w podróży. Włochy na trzy collie” autorstwa Anny i Mikołaja Wyrzykowskich to idealna książka na wakacje dla całej rodziny.

Włochy widziane oczami polskich szalonych turystów, którzy zmagają się nie tylko z językiem włoskim, ale i z innymi niespodziewanymi przeciwnościami, jak „niesforny parkometr”, czy „spotkanie. Oko w oko. Ze wściekłą starą Włoszką…

Jednym słowem, jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości czy i jak wybrać się do Włoch camperem, te opowieści w formie wesołego „dziennika pokładowego”,  rozwieją je natychmiast.

Padwa, Wenecja, Adriatyk, Asyż,  Toskania, Rzym, i wiele innych niezapomnianych miejsc… A w podróży przez Włochy towarzyszyć wam będzie rodzina państwa Wyrzykowskich: Anna, Wojtek i syn Mikołaj, wraz z trójką dostojnych collie, (długowłosych owczarków szkockich), które nie tylko dzielnie znosiły włoskie upały, ale wręcz świetnie wczuwały się w rolę nowej „atrakcji” dla przechodzących mieszkańców i turystów.

W książce znajdziecie wiele praktycznych porad dla camperistów (i nie tylko), dokładne namiary parkingów w pobliżu  gajów oliwnych, winnic toskańskich, zabytkowych klasztorów, itp.

Opowieści codziennego zwiedzania urozmaicają włoskie legendy, anegdotki, trochę historii i lokalnego folkloru, czy wreszcie smaki włoskiej kuchni. Polecam gorąco!”

źrodło

http://wloskicafe.blogspot.com/2013/06/niesamowita-podroz-przez-wochy-idealna.html

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *