W piątkowe wieczory w Radio Kielce

W piątkowej ramówce Radia Kielce możecie nas słuchać w cyklu „Przed zachodem słońca”- Wśród nut.  Ze strony Radia : „W piątek zabierzemy w podróż z piosenką. Przypomnimy muzykę z różnych regionów świata, dźwięki pozwolą nam przemieszczać się w czasie i w przestrzeni. Zapraszamy też na spotkanie z literatami, muzykami amatorami, obieżyświatami czyli ludźmi, którzy kochają podróżować i potrafią spełniać marzenia. Jednym z nich jest podróż po Francji, w którą nas zabiorą. A że to miłośnicy psów, to szczególnie zachęcamy do słuchania właścicieli czworonogów.”

Wszystkich zaglądających na naszą stronę zapraszamy także do konkursu „Kudłacze w podróży”

Ze strony Radia Kielce

„Ludzie, którzy kochają podróżować, z miłością prowadzą hodowlę psów i potrafią spełniać marzenia. Podróżują camperem, podziwiają i opisują świat.

Wydali książkę Włochy na trzy Collie – relacja matki i syna, okraszona dowcipami ojca. Literaci, muzycy amatorzy, obieżyświaci. Na początku lipca wyruszają w podróż do Francji prawie na całe wakacje, odwiedzając kolejne miejsca. Będziemy spotykać się z nimi w każdy piątek pomiędzy 19:00 a 19:30 w programie Przed Zachodem Słońca na antenie Radia Kielce.

Jednocześnie rozpoczynamy wakacyjny konkurs fotograficzny „Kudłacze w podróży”. Zapraszamy do przesyłania na adres kudlacze@radio.kielce.pl zdjęć przedstawiających psy w dowolnych miejscach i sytuacjach – pod warunkiem, że zdjęcia te zostały wykonane w dniach od 1 czerwca 2013 do 30 sierpnia 2013 r. (Uczestnicy proszeni są o zapoznanie się z regulaminem konkursu, oraz zawarciem w mailu ze zdjęciem konkursowym, informacji wymaganych przez regulamin)

Link do strony konkursu