Camperpark pod Rzymem

Gdzie znaleźć pod Rzymem takie miejsce do postawienia campera, żeby  był cień, żeby było zielono, cicho, blisko do podmiejskiej kolejki, no i żeby można było z trzema psami ? Jak sami widzicie mieliśmy spooore wymagania. A tu nie dość, że udało nam się znaleźć to wszystko, to na dokładkę mogliśmy porozmawiać po polsku,

 

 

P1230432-2

 

Gdzie znaleźć pod Rzymem takie miejsce do postawienia campera, żeby  był cień, żeby było zielono, cicho, blisko do podmiejskiej kolejki, no i żeby można było zatrzymać się z trzema psami? Jak sami widzicie mieliśmy spooore wymagania. A tu nie dość, że udało nam się znaleźć to wszystko, to na dokładkę mogliśmy porozmawiać po polsku, z właścicielką camperparku „Il Sassone” www.rome-camper.com .

Na początku wzięto nas za Hiszpanów, potem za Włochów z Sycylii, a wreszcie rozmawialiśmy po …polsku z właścicielką camperparku. Dziękujemy za miłe spotkanie i jeśli będzie chcieli zwiedzać Rzym, to gorąco polecamy Wam właśnie to miejsce. Jak będzie pozdrówcie ją od kudłaczy! Stąd tylko jest  22 minuty jazdy podmiejskim pociągiem i wysiadacie na rzymskim dworcu Roma Termini i ruszacie na zwiedzanie.

 

P1230434-1

( Namiary GPS na camperpark    41.784177,    12.626467 )


Wyświetl większą mapę

P1230433-1

Za postawienie campera na 24 godziny zapłaciliśmy 14 euro z prądem, zrzutem ścieków, niezależnie od ilości ludzi i psów. Na miejscu w camperparku kupowaliśmy bilety na kolejkę podmiejską. W pobliżu campeparku, tuż za płotem znajduje się basen ( 50 x 21 m) gdzie w promocyjnej cenie można się wykapać, nam niestety nie starczyło czasu. Psy natomiast miały cień i pełen relaks ( co widać zresztą na filmie)
.

Rzym - camperpark Il Sassone
Rzym – camperpark Il Sassone


Wyświetl większą mapę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *